navy seal dryfry artist uncle uwes

[ATTACH=full]80502[/ATTACH] [ATTACH=full]80503[/ATTACH] [ATTACH=full]80504[/ATTACH] Nimeland of what has been a tempting week . so the other day nimekaa kwa ofisi paying attention to kastamaas , all of a sudden a very very beautiful YOUNG lady akaingia kwa ofisi ya fisi ( rhyming is my forte ) . she looked farmiliar but i could not remember from where . ’ niaje Manager ’ , ’ am cool have a seat ‘. she sat down , my other head was already singing oleeee ole ole ole oleeeee oleeeee . ’ how may i help you madam ’ i smiled as i gazed into the beautys eyes . ’ Uwes hunikumbuki ?’ , i was dumbfounded , taken aback by the question but i played calm , Then all heavens came down , ’ 2010 ile house party ya Clemo unakumbuka ? well wacha nikukumbushe , you convinced me and tukaenda kwa bedroom and you phucked me like a skunk i told you to use a condom but ulikataa haya ndio matokeo ’ she threw her phone at me , on the phone were pics of a very nice boy (boy coz he was naked ) i took a look again and was almost scared coz the kid was almost identical to me this was my pic when i was young banaa. ’ i was in second year hapo UON na unajua the kid is almost six years old , here are court orders you will have to appear in court on 31st for child support hearings ’ b4 ni reply i heard the door slum shut . i was dazed , the door opened and i saw a blur of mutiso our back office guy come through ’ mkupwa ndio hii chai ', ’ toka nje nyangau wewe ’ . i was sad coz i did not know what i will tell mama Clichy when she discovers and i know she will with all haters on earth and was happy too coz i had sired a boy again ( prior to DNA confirmation ) sad again coz hii pesa ya child support itatoka wapi ? happy again coz my 30 kids mark inakaribia . Back to the main story , i fed my leave into the system and called the HR director and told her my aunt had passed away i needed 2 weeks leave akasema isorait . nikaingia kwa machine na kuenda kulewa classified lokeshen ngong road . so wazito hapo ndio nimepotelea nisaidieni advice , mimi si mbirionea peesa ya child support nitatoa wapi , hii story kwanza kama singekuwa msito ikifikia the HR director a staunch feminist , ningeona mlango . but as mhenga @Ice_Cube ali nena mtoto anakuja na sahani yake , DNA ikiconfirm ni wangu nachukua junior na kum baptize Viera .

[ATTACH=full]80485[/ATTACH] [ATTACH=full]80486[/ATTACH] [ATTACH=full]80487[/ATTACH] [ATTACH=full]80490[/ATTACH]

18 Likes

paragraph, paragraph

2 Likes

:D:D

Are those bimas the same vehicle? Coz ya kwanza ni 260kph top speed na ya pili ni 240kph top speed

29 Likes

ngombe andika yako uweke mpaka metaphors

3 Likes

@Mrs4thletter come uite Uwes vile wewe humuita.

2 Likes

??? kwani anataka ngapi??

[ATTACH=full]80493[/ATTACH]

14 Likes

tutasema mara ngapi, UWES NI DEREVA YA MUINDI!

17 Likes

heehhehee cheza chini , i have more than one

1 Like

hehehe my deer huyo madam hutaka niende na yeye kanisani .

1 Like

uko na four rings on your left picky toe kaa mimi?..saitan!

shemeji,wasikutishe

1 Like

hehehehe wakenya kazi yenyu ni ngumu yaani unataka nipigwe picha back left ndio uamini

swafi semeji napanga kuleta mahari

efidence ? hapa Quadrey ni wawili tu mimi na @introvert

2 Likes

Huyo m’gich @tintin alikuambia serikali ilipenduliwa? Sikuizi Akeelah ni mgehls wangu.

@introvert hapa kuna gunia ya wiki hii.

na wewe mzae huwa umenizoea sana,tukutane hapo mukarara shopping centre karibu na hio kanisa ya pcea

1 Like

hiyo ngombe ya sqny ameanza kuwa swara kama manki .