@Nanacreampie, ingia hapa!

@Nananimpa kusema ukweli hata mimi I was thinking of you the other day.

2 Likes

Nanapipa umejiangusha. Unataka kupatia mtoto coomer akuchafue bure?

2 Likes

I can survive anywhere…

1 Like

Kwani hao wakubwa huwa hawachafuani?:confused:

1 Like

Pray tell! :p:)

Umenikumbusha thread flani talker aliulizwa kama anajua kutumia puthy akipewa ama ni kuichafua

1 Like

At least the big ones know what to do with it as pamba references up there. A kid will leave you wet and on top add his own cum after only 2 minutes.

2 Likes

steelo kwenda sana umekam kuniharibia story zangu na nanacreampie hapa!
dame leo inakaa ako form juu hajabeg for mercy.
mimi sasa nabeg for slices… well, ninademand very nicely.

nipee slices. na hiyo orgy ikuwe tu na mawadada! maboy wajipe shughuli

4 Likes

How many girls do you know of who’d ask for an orgy? Be on the lookout

But they need someone to teach them
To get where you are. Don’t they? I can be teasha Nana! :wink:

1 Like

Saasa si mkimaliza orgy mnishow nikamie ile slice ya mwisho nataka kufunzwa mimi

1 Like

You are the boss Mr. King. We will do it ur way! Whats ur preference? :wink:

I already told you, you might be older but I have a bigger dick than yours :stuck_out_tongue: