NA TUOSHEWE MESHOO

[ATTACH=full]282858[/ATTACH]

Meffi wewe
[ATTACH=full]282860[/ATTACH]

Hahahahaha huyu anakaa dame flani naonanga local pale B78 Langata

Wewe si ata umeona shetani… kwa mtandao alafu unatuletea apa ati ulikua na yeye

Boss,like I said,the internet is a rabbit hole.Two posts that I sent to captain frisk have found their way here.Baki hapo na hatred.The game is the game.

Why would you subject villagers to this surely?

What kind of shit is this?

Why! Whyyyyy! :D:D uko na mchezo sana.

Babaa…pangusa makamasi kwanza…chieth[ATTACH=full]282867[/ATTACH]

@cortedivoire’s shit

:smiley:

Ghassia

Mbona ako na mateetee kwa mgongo?

Btw inaonekana the words of the song zinaendana na sura ya huyo mtu.

Eye Relief loading …

[ATTACH=full]282916[/ATTACH]

[ATTACH=full]282917[/ATTACH]

Is this Pastor Pius Muiru? Khai.

Washa kunyemerea bosh wenu okuyu

Woooihh, eye cleansing needed

Umenipatia nightmare Bana!

Sawa …
Oga … :D:D:D

[ATTACH=full]282993[/ATTACH]

[ATTACH=full]282994[/ATTACH]

[ATTACH=full]282992[/ATTACH]