Mzungu realizes he's been trapped by a shiny eye

Fucking LOL, huyu mzunye alikuwa ako sabattical akibackpack through Africa, kidogo kidogo akapatana na musichana mushiny eye and within two months kalikuwa na mimba yake :D:D:D

Sasa mdame anajaribu kuforce marriage na huu msee hapana tambua. Naona MGTOW sacco member loading hapa :smiley: :smiley: :

https://www.youtube.com/watch?v=6m1IkOmUPZM

He is hooked on pssy. He is going nowhere

Meffi

Tob Cohen na septic tank loading…

mobi tobi kila kitu kwako ni meffi.ebu rusha standard content hubwer hii nione

Jamaa probably was having puccie thrown at him from all corners by kenyan women. Shiny eye threw a spanner in the scheme by getting pregnant

maybe ata ni scam. uyo mto hakai mixed race maze. jamaa amechezwo

A foreigner kuangukia dem local kunguru na akuzubaishe ni rahisi sana. By the time you realize that you got a wrong deal it’s too late

Yaani uko na YouTube mzima… ama wacha tu. Si afadhali uchangie mtoto wa slum hio internet atumie na kitu ya maana during this hour of covid.

Or maybe you are promoting Ebru, who knows.

Manze, ata mimi nilikuwa nashindwa kwani yellowness overpowers whiteness? Huyu mzunye afanye DNA ajitoe kwa hiyo prison

@mobi = @uwesmake

Marrying a white man is the greatest achievement for a black woman. When black women wear weaves they are actually trying to compete with Karens’.

What about @Phylgee?

Agwas hapa umekosa,@mobi is soo bad mouthed that even @uwesmake is a saint

Kweli kabsa. Uwesmakende is more annoying with his ‘umeffi thread’ posts in otherwise educative posts. Content yake ni zero apart from ya kudinya mboch.

:D:D:D maliza hio navy seal

Navy Seal, Si-uland ama @uwesmake ?

Hakuna, ni poverty na wall zinawapeleka kwa white man. There’s no teenage woman who starts off liking men of a different race. It’s only after life has hit them hard in some way, ndio wanatafuta savior mzungu

Wazungu huwa na fetish
Huyu shiny eye amekulwa haga kweli kweli. Lucky if she can still control pupu

Stop coping :D:D. Create a fake account on Tinder or OKC with pics of jungu then set the age filter to 18-25 and see all the likes it gets. These women grew up watching Jonas brothers, Justin Bieber etc it’s just years of social programing.