Mzungu kanyoroshwa. Iende sana

Apana tambua
[MEDIA=twitter]1330947587344642055[/MEDIA]

Mbona wanampapasa? They should have aimed a few rungus at his big head.

The guy is fighting back.

Spare the rod spoil the child:D

[ATTACH=full]335767[/ATTACH]

Why do you derive joy on this?

I feel orgasmic

Lmao

You will be shocked at the names Indians call Kenyans who work under them.
That is why Indians prefer a particular demographic to be their employees.

jamaa wa bamboo shoots wachana na waKamba…
mungich ya rumuruti wewe:D

This is what we call love…hawana nia ya kumuumiza…kumrekebisha tu

Leo hujaita kale kashoga ulisema unakapenda? How come

Kanyaga umbwa bila huruma.

@T.Vercetti ndio huyu hapa jamaa wa rumuruti organic farms:D

Once you find a girlfriend you will change ama una kasoro pia wewe?

I need a boy like you to screw in the anus please

If this happened in Pretoria or Jo’burg he be Dead already

Hii video hata sio ya last year. Hii video ni ya 2018 pale whatsapp.

Enyewe things move slow in the Kenya Republic.

But I’m sure it was posted on ktalk a long time ago.