My ktalk account was hacked

Ndio naamka napata vitu zimepostiwa …

Na nani …

Nashangaaaa

Labda ni ile Chinese bot ilikuwa inafanya press-ups hapa asubuhi

Screen shot will help.

[ATTACH=full]262144[/ATTACH]

Mwalimu jini acha kusumbua

Wewe wekanga tu hekaya za kukamua wanafunzi noogle

Dont feed the troll… attention hoe alert!

Wewe ni iluminati, you can’t deny that.

Kamau…you love attention way too much and for a man that is a bit sickening.

[ATTACH=full]262169[/ATTACH]

If this nigga is a teacher ,I’m sure he takes less than 1 lesson to teach a whole year sylabus.

Ilikuwa ukichunishwa