Mwelekezo wazee

Been in a relationship for sometime where we got to be doing it raw(baada ya vipimo). Sasa due to break up, casual banging CD lazima. Problem is , with CD, canon inakataa kuamka bana!.. anyone who has experienced this?

once you go raw, there is no turning back… hehehe… either unakula hivo ama uwache ikae… kama huiamini…

You’re not alone sir. Pia mimi huwa nikivaa cd machine hukataa kuamka completely! This has left me with two options; kuabstain au raw after some testing

Consider this options first before seeking help

  1. Stop wanking kabisa.
  2. Do not consume any porn, delete all rauncy pics from ur phone.
  3. Each and every morning do some no equipment exercises i.e. preeups,sit ups, planks,and kegel, without fail.
  4. Make it a habit of buying njuggu ya 20 bob daily.
    This are some very achievable targets, am sure it’ll turn the tide.

Shukran

Cd or no cd kitu inafaa kusimama. Ikikataa labda uwachane na huyo dem.

It’s a manifestation of psychological conflict more than anything else. You’re done with her but forcing the body

Enda upewe PREP umeze! Then go raw!

uachane na yeye ama
talk to a health expert or pharmacist
kwanza if she is from western wewe uko deep sea tayari

Very good point sir… and indulging raw makes him feel like everything it was as before, but akivaa cd it forces his mind to acknowledge how much their relationship has degraded and it affects his desire for her.

Relate fully man …

Kuna mashida zingine huwa naona ktalk pekee. Kama hii ya OP najua ata nikigoogle sitapata a similar one anywhere else on the freaking internet:D:D

Iko tena sana

Kula githeri yenye haina maharagwe alafu uteremshe na uji moto.Mjulus itakuwa on 24/7.

Eish… talkers mutamalisa sisi…

sasa githeri bila maharagwe itakuwaje githeri tena?..

hiyo chakula umesema imenikumbusha zile rations tulikuwa tukiona refugee wakipewa na UNHCR kakuma na daadab… pamoja na hunger food aid for drought stricken turkanas, samburus and ethiopians…

Wewe ni alumni wa huko?..

hiyo ndio inafanyanga refugee watombane with reckless abandon kwa hizo ma camps?..

This challenge Is not talked enough, Mimi nikivaa iko tu sawa. Shinda ni kucome, bana I take hours to get there. It start being just a normal exercise.

Hahahaha. I heard that theory somewhere in Northern Africa

its normal kama umezoea dryfry