Mwafrika Jameni ?

How many Ktalker knew Kobe on a personal level ?

Kobe in Japan ama?

Bonobo kama wewe ndio huwa wamekosa akili. This guy is being mourned all over the world. Kwanza China huwa kuna ma-diehard fans wa NBA, najua kadhaa wana-multitask sahii. Wanamwaga machos ya Kobe na at the same time wana-avoid Corona virus. So did all those people mourning him in Europe, Asia and South America know him on a personal level. Ata hiyo North America ni an entire continent, who says every American and/or Canadian who’s saddened by his death knew him personally? Ghaseer.

I asked an innocent question , hizi madoido mingi sijui ni za nini ?

Ungeweka poll basi. Mimi sikuwa namjua.

:D:D:D:D

@Mimi Huwa Namwaga Ndanii ashawai patana na Kobe pale monaco grandprix :D:D:D:D

Yeah, in his wet dreams.

Mwafrika na Zebu cow tofauti ni manyoya tu na pembe

Speak for yourself

Monaco ya Gachie:D:D

I had a pet kobe once upon a time …
[ATTACH=full]283196[/ATTACH]

Meffi

Which breed are you?

Not meffi, his name was speedy gonzalez

wewe ndo zebu cow welder hajawahi ona deep water welding