Mulembe boys wameamua kuchoma CV huko Ukambani.

An 18-year-old first year student at a Kitui-based university, was last night rescued by police officers from two men who had taken her hostage and raped her in turns. The two suspects Biron Orwa, 25 and Samwel Mulama, 22, were caught in the beastly act as the seemingly… intoxicated victim lay helpless on a bed at Diani Apartments in Kitui’s Kwa Vonza market. Earlier, the three had been spotted at Monte Christo Bar in the town where it is believed that the lady was stupefied before she was dragged to one of the suspects’ room.

Detectives have established that the first year student had walked into the bar earlier in the day accompanied by her boyfriend & the two suspects. Her boyfriend is known to the suspects. The suspects mischievously ordered for rounds after rounds of alcohol, that left the…victim’s boyfriend in a complete state of helplessness. Unable to comprehend what was going on, he staggered to his abode in his drunken stupor, leaving his girlfriend in the marauding jaws of the thugs.

Orwa and Mulama then seized the opportunity and dragged the victim to…the room where they inhumanly raped her in turns. Police officers got wind that two men had been spotted dragging a young woman who could barely support herself to a room. The officers responded by storming the room and busted one of the suspects cringed under the bed trembling, while the victim lay helpless on the bed. The second suspect was arrested at the bar where he had gone to collect the victim’s shoes & part of her clothings which they had left behind after partly undressing her.

The lady was taken to Kitui General hospital in serious condition…for tests and medical attention, while the two suspects also underwent medical examination. Orwa and Mulama will be arraigned in court tomorrow to answer to rape charges. DCI is cautioning the public especially young ladies to be wary of the company they keep, since…
stupefying cases that lead to rape and other felonies are on the rise.

Fichua kwa DCI. Call our toll-free hotline 0800 722 203 to report anonymously. Usiogope!!

Bantu kavirondo pia wanaproduce a lot of serial killers

Hawa ni makende wawili wanafa kulwa risasi na kuchomwa takataka

the boyz are innocent till proven guilty ill represent them pro bono

Wachomwe mara that, mbona wanapelekwa kortini? ingekuwa kondele kwa kina @Tiriitiondo wangeshachomwa. Tyre ya trailer na petrol ama diesel being the tool of trade and maybe panga to immobilise them

This used to be very common in college…third years and fourth years wanakulewesha unachapa blackout wanachomoka na chic wako. Am certain hizo ninja mbili pia ni students hapo but seniors

I know alot of niggas who got away with this back in the day after dame ame kunywa safari watu wana ngara maiti ki bill cosby! saved one lady in Karura , na hao majamaa ndio the biggest simps , dame akiwa sobber they cant even look her in the eye !

That was so wrong, also why do that to a girl?

It’s more fun when consent is given, now they’ll face stupefying charges as well as indecent act, abducting, forcible retaining and rape.

I pray the margistrate throws the book at them, shame on these buggers

These criminals must be punished as rape is a wicked crime whose shadow stays with the victim throughout their lives and deeply damages their sex life.

Zinaitwa occupational hazards za kunguru

Si hizi ndio vitu mlikuwa mnasifu @Tommy Lee Sparta. Yenye mimi nilikuwa naskia ni ile jama amekatiana na dem mlevi anamdinya alafu akitoka jama ingine inaingia. Saa hizo dem mlevi haoni akiamka anadhani it was the guy anamkatia but wapi. Najua hamtaki kuskia hiyo but that’s still rape and our very own @Tommy Lee Sparta has done that several times. Na wenye watasema hii si rape imagine ukiwa umelewa umeokota malaya alafu unamdinya kwa giza alafu asubuhi uskie mwanaume alijichange katikati.

hizi ni vitu tunafanya kila weekend dem hawezi kunywa Jameson yangu tu hivyo , lazima ukule kuma na maboyz

Luhyas wameamua kuwa kwa headlines of late.

Pia @MachaaWaHadithi is a self confessed rapist. Story yake iko humu humu. TuckerTucker ya mutu

:oops::oops::oops:

Wait what?

Apart from kua shoga wewe pia ni rapist kama bantu kavirondo wenzako. Shameless individual… sheeeenziii sana.

Consent ni nini? Mwanamke kukuambia, “Chukua mjuols yako ingiza hapa” (pointing to her bare pùssy)?

While you are insulting those guys calling the rapist mjue college women are not school children. Ni watu wazima na id. Na ni wajeuri. They know what they are doing. Kabisa. Hii kuchota dem mlevi na mnaiita rape ni ujinga.

About five years ago or so I drove in to platinum 7d nakuru nikaweka gari hapo nje. Nikiongea na mabouncer kabla kuingia nikaona dem mlevi alikuwa ameketi na wenzake kwa table hapo mbele ameniangalia. Kulikuwa na jamaa kwa table pia. Kuelekea kuingia akanyanyuka analewalewa akanigonga makusudi akitoka kuenda loos. Nikaona amenidharau nikaingia klab nikapita nikatokea huko mbele nikapiga kona nikazunguka nikatokea huko niliingilia. Bouncer akinispot tukaanza kuongea tena dem ametoka tena huko loo akanigonga nikamshika akaniangukia. Kucheki table jamaa hata hawana habari. Nikamvuta nje kidogo nikaamuliza jina. Stori kidogo nikamwambia tusongee hapo mbele kidogo kwa gari. Akakubali saa hiohio. Tukaenda tukapiga stori kidogo hapo, akanibusu. Jamaa akatupata akauliza dem akasema ako poa. Tukaenda klab ingine. Nilimpiga miti hiyo nyt. Na alikuwa amelewa mbaya mbof.

Mtu akisema hiyo ni rape huyo ni fala ya mwaka na ni wa kuhurumiwa sana.

Tunasema wale wako blackout drunk… yaani wamezimia.

Dem alikua idhaa yako, lakini kuna Ile black out