Mtu Quandom

Unawakanya na hawaskii

[ATTACH=full]160599[/ATTACH]

Small penis problems.

umbwaaaaaaaaa

Your penis is small and your whores are diseased.

Just as everyone else in your family!! Ngitee…!!

The men of our family are blessed with big penises. It is in the genes. (Punis intended.)

So he was just a @Father Figure, mtoto hakuwa wake!

hii sasa ni @Shida Tupu

Kumira kumira

Jamaa alifikiria dame ni wake kumbe kuna @10000 OTHERS

hehehe

Kukubali kuoa single mother ni kukubali kutumiwa.

Singo matha wengine ni mwaumbwa.