Mr James Gathogo Njeri

https://x.com/kipmurkomen/status/1782278344622452775

You see the importance of having a father figure to inculcate discipline, sasa asiyefunzwa na mama yake atafunzwa na mukomen

7 Likes

Maybe it was being driven by Njeri herself. What motivates a human being with a functioning brain to behave like this?

Hehehe kazi yetu kiambu.we must populate the agikuyu

1 Like

lakini hii ni ubonobo wa aina gani bana yani hata hakuna any self preservation instinct?

1 Like

Ujinga kama hii hata haieleweki. Bunch of juvenile bonobos trying to go viral on tiktok MBWA!

Why didn’t they die?