Mother-in-law

Cc @muria.mboco

His wife says the mother’s visits are too goddamn much! She needs space and she’s tired of being criticised mara she’s not feeding the baby properly…etc loosely translated

Mimi on the other hand, I was told too fucking use birth control nimezaa sana…wtf??? It’s my life!! I need no help taking care of my kids. I loved my mother-in-law but not anymore…I just don’t want her near my children. Jeez the nerve!!!

Just another morning rant…Good day talkers!

[ATTACH=full]97399[/ATTACH]

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Ati kuzaa sana

:D:D:D:D:D:D:D

Pia malaya huwa na mama in law? Isokei

Hehe you have always been pregnant…ata hupumui

Ngojea @introvert aone hii

labda ni juu umekua na mimba mingi na haunoni ata kidogo anaogopa ukiongeza mwingine hautatoka maternity ward umwachie mzigo

Damn! Pole FP. Mothers-in-law wengi still think their adult sons need pampers and supervision.

Hmm hii topic, wacha nikunywe maji baridi

kwani wewe uliambiwa aje? Leta heka

@admin kwani ndume huzaa?

Heheee. Ati umezaa sana?

@Female Perspective unajua pia @isabella ako na mimba na mother in law anamsumbua

Please…then leta hekaya

@isabella si alisemekana ni tree holder until proven otherwise by mbica?

Chekeni tu! Not funny at all

Ni the mighty wakanyama

Kwangu ukizaa mara mbili ya tatu utazalia kwenu. Kwani ni kindergarten nafungua?
That mother in law was very right.

Malaya fp kwani mama ya @uwesmake hataki upumue? Kula githeri na omena Mnyambie kwa mdomo kama amelala

:D:D:D:D that conversation in greek: heeee… nîûcîrire mûno onàwe… kaarî twa kûiriga??

Fuck you Mathice! What do you think happens ukishanithica???