Monkey business

Wearing a monkey suit really lets you know where you stand as an actor. We have been made monkeys by our politicians. Conditioned to do what they say passionately. The only reprieve we have is that they cant make us monkeys everytime. Its just once every five years. Then we renew the status quo next election.
Monkey bussiness is a noisy affair just for the talented few. Mbica ndio sina

toa umeƒƒi hapa

@admin, ndiye huyu @Jirani hapa ,ban hio ip

Kwani wewe ni kimwana unalilia @admin sayote. Chenji

You forget so fast…Mitch!

1 Like

Niaje chokosh?/ i get banned you go to bitch ile mtaa ingine…wewe ni shoii… sana.

Chokosh alifanya nini?

Hate speech.

Hii kijiji ina upuuzi sana, “m**aya” aliongeza upuuzi na bado ako area lakini jirani anakimbizwa teke teke, are our mods pussy whipped?

Manono ati alikuwa anaenda interview ya Uber.

https://www.youtube.com/watch?v=ElSLwGjxZWo

1 Like

Manono is gradually admitting that he took part in the riots and also refusing to ingia box ya photo-shopped shoes na infiltrators brought in from Kiambu. Here is his less suble cousin Phillistine Nyamawe:

http://pix.avaxnews.com/avaxnews/16/58/00035816_medium.jpeg

1 Like

huyu si amaevandalize pavement anafaa kupewa kaza ya casual kwa kanjo bila malipo

3 Likes