Miraa to US

This must be an idiot of the century… Very bad idea… [ATTACH=full]203525[/ATTACH]

Do you only post fake news?

An idiot???.. Nooo! The brains behind that matches the drug cartels of Mexico

before amberray aende santorini

Then ujawahi peleka hizi vitu huko…miraa and roses are world’s apart

Fake news gani…its allover news

@Ka-Buda njoo priss.

Hio nungu huwa kings sana

Si nilisema, there is some serious cash to be made ukiingiza hii kitu huko.
Lakini ukishikwa shikamana.

@Ka-Buda I one time saw your thread about growing miraa in England

a kilo of miraa in Minnesota goes up-to 1000$

It’s better he was arrested in .ke. and not the in the good ol’ USA

About 100,000 quit! while here its 3-5k?!

That’s ksh100,000, hmmmm! ! ! How desperate would one be to buy it at that price ? And how affluent are Kenyans abroad.
Hiyo ni rent ya mwezi mzima.

scarcity makes it that expensive. You know the laws of supply and demand. Wasomali wamejaa Minnesota.

Hiyo part ya usd1000.00 ndio siamini.

Am not sure too, but who knows.

uzuri its not a classified drugs under our laws so labda charge itakua smuggling or sumthin

@pamba …ebu leta ile wisdom yako kidogo imebaki after uwekelelewe fimbo kwa kichwa na ule @gashwin wa Litein:D:D:D:D

padre mimi iko saidi sana kumbuka mimi katika maombi

Mwalalo atatoa hio roho safi