meria mata ..what is happening in coast

Unaenda Mombasa juu hii story ama uko na shughuli huko?

1 Like

mimi ni mtoka bara, sina historia. went to momasa recently and i saw all those lineups along the streets. thought it has always been like that.

he already got me…karibu mombasa leme inform my fellow welcoming committe @mabenda4 (moorings is still waiting…no sprite), @Meria Mata …(kanamai haihami) , @bjurmann

3 Likes

Shughuli iko but hii story can be a shughuli pia

hope hakunyeshi. nataka swimming lessons from you my momo…:p:p

[SIZE=5]I hate talking to a “lady of the night” in Mombasa expecting a faatuma, alafu aniambie ati yeye ametoka buruburu, ama nyeri etc , its like going all the way to a Chinese restaurant to eat ugali! malaya wa bara wabaki bara ![/SIZE]

9 Likes

hahahha how i would love…but i cant swim to save my life…:cool::wink:

Ati nini? And unafanya nini Mbsa? Ntakuja tufunzane then.

…karibu…the weather is perfect…:slight_smile:

hope we hookup. Nikuletee nini toka bara?

:smiley: siku izi wamejibleach wanaji ita halima lakini wacha apigiwe simu anasema eke guhureree badayee dina kustomer :smiley:

2 Likes

you is enough…mimi pia ni mtu wa bara…:slight_smile:

hahahah …this reminds me of a day we went for happy hour with my girls at kendas…one of the stripper was introduced as having come from Seychelles, very yellow yellow and pretty…so one of my crazy friends (i swear it wasn’t me) requested for a lap dance from her…wacha aseme ’ hapa nausa hearing…hearing ni soo mbiri tu’…shock shock shock followed by uncontrolled drunkard laughter…

3 Likes

Theres a poko conference

1 Like

Sawa naanza kula mayai na mihogo raw saa hii wewe najua unataka mtu ako na powerpuff.;):wink:

1 Like

sema nikuwekee supu ya pweza kwa modern coast leo jioni

ati malware alipelekea pastor tithe pastor akasema kazi yako ibarikiwe…

2 Likes

:smiley: looks can confuse you …dame kama uyo niwale ukiendA party now u tell her not to say anything…act deaf

Alert! a ktalk millionaire’s account has been hacked
[ATTACH=full]27958[/ATTACH]

1 Like

we don’t need to see ur family… just the streets in mombasa where tls has mentioned

1 Like