Mbona Watu Hukubali Kubebwa Kama Mbwa. Si ata useme kila mtu achange 5/= ya paper plate

[MEDIA=facebook]100003864441768/posts/1539743012831165[/MEDIA]

hii ni kuonyeshwa madharau…

Hehe…huko ni wapi wanalishwa kama mbwa. Can’t get lower than this.

Africans are bonobos. I am sure that Germans or the Japanese can’t do something weird like this. We simply don’t respect ourselves. How can you accept to feed from rusted iron sheets like a dog or a cow?!

Construction or mine workers, must be a country in the south of. Ke.

This has to be South Africa. It’s the only country that eats Ugali and nyama Choma like Kenya.

Zambia pia…