masaibu ya kunguru shakilla

[ATTACH=full]341380[/ATTACH]

Hatuezi vaa leso January hadi December .Tumekataaaaaaaaaaaaaaaa !!!

I wonder what the parents of this kunguru think when they see such articles. Most likely it’s a single mother

hii kunguru siwezimind lakini condom lazima

takataka vaa leso peke yako

maliza hii ghaseer

Kweli bana, kuna wale kunguru wa kuongea lakini bedminton hawana experience. Got one like that…they need a little persistence and push, utapata kitu iko satisfying.

I have come to realize many men avoid them because of how they carry themselves; perception. Dem ni dem tu, akikupendeza hapana ogopa kutupa ndoana

People are using all means possible to get publicity. Anyway its her fucking life. Let her live the way she wants it.

Kumbaff !!!

Hana wazazi

she has her old man is so pissed with her he has ever chased her with a panga mtoto ni baraka is a scam alianza umalaya kitambo

It is a Big Scam …

This on-off-on-off shit is a scheme to keep you all hooked and give them free publicity …

He could be banging her regularly but there is nothing serious … :smiley:

[ATTACH=full]341575[/ATTACH]

what so special about this bitch because mimi sioni anything extraordinari?

Hii yote ni maneno ya wajaluo.

Ipelekee Kavirondotalk.com au Kisumu-county-forum.net

Na tena msichana mwenyewe niliona ako na sideburn kubwa kuliko za wakanyama.

kunguru sugu

erico apewe pongezi kwa kupalilia willy paul shamba

Hapa labda upate condom ya chuma