Marital Coup

This is the woman who overthrew Gladys Boss. Now tell me, si kamrembo kanakaa kunguru? She cheated with a married man and finally “akavunja ndoa”. I think the nigga Shollei should be alert coz Gladys anaweza kosa kuenda na kitu after the divorce but hii mwanamke wakiachana atampora kila kitu.
[ATTACH=full]280953[/ATTACH]

mecho safi. sande sana

Ako na kinyamu tight and fresh sio lose na mzee kama huyo madhe mwingine

Ati cheated? What the fvck do you mean she cheated?

This is Africa. A man can have more than one wife in Africa. It’s legal.

Fuck outta here with your Presbyterian self-righteousness.

Doesn’t matter that “this is Africa”. Sin is sin.

She went with a palatial house, you need to read more books besides the bible

Sin is relative, and Christianity is a hybrid of multiple paganistic ideologies. Hapa sio Sunday school twi hamwe?

Sin?

Sin gani? Jacob, David, Solomon, Elkanah…ugh! all those and many more… they had more than one wife.

THERE IS NO SIN IN HAVING MORE THAN ONE WIFE.

Hiyo dhana yako immetokana na kubebwa akili na mzungu. Mzungu naye alikuwa pussywhipped into monogamy.

[SIZE=5]

Saa unaambia watu nini na unaishi slum!!!

What can you possibly tell us that is worth listening to?![/SIZE]

Brother here totally disagrees with You …
He never Married … :D:D

[ATTACH=full]281073[/ATTACH]

Nope. Siku izi court haiside na wanawake ivi ivi

Not according to Leonardo Da Vinci

For starters, watu hula meffi kama wewe na @Purple mna hela kishenzi :smiley: :smiley:

Mimi ni nani? Msito Patty aliuliza so pia me niko na swali. Je, Githu Progi kumenyesha jana usiku? :D:D

Uko sure unadai kuongea maneno ya kunyesha na mimi boss?
:smiley: :smiley: tiktok.

women should agree that its healthy for a man to eat a girl once in a while. its nature