Margaret nyareira wambui

So i’ m watching Olympic trials and there is a fellow mungukiress who has beat Eunice sum in the 800m race.
If I didn’t know it was a women’s race I would have sworn she is a male. Sijui kama ni semenya wetu. she was extremely fast

Sexism is real

S

H

E

M

A

Lord forgive me for being the one who has led to this

L

Make sure u cum 7 TIMES before sunrise. That will cleanse u of all the quilt.

E

Haha…i was wondering when this will pop up here…mimi kwanza niliangalia nikaona ata hana matiti…then bicep na triceps ziki ni kama alikuwa anainua chuma…huyo ako naoverdose ya testosterone…angaliwe kama ako na makeii…

S

weka picha ama rink shufe.

hehehe,…shemale detected

Gugu

mimi nimepata akihojiwa nikafikiria ni mwanume hadi nikaskia jina magret

Ni inferiority complex imekuzidi ati fellow mungikiress?

:D:D:D

hehehehehehe. kweli salo imeingia leo, na baadala watu wakunywe phombe wanatumia mihadarati.
This fillage is on fire today