Maraga wa mzansi amekataa vaccine...

[MEDIA=twitter]1337266945528356866[/MEDIA]

Appx 1.7% of Kenyan people who tested positive for this virus have died (1568 people).
It’s another billions shilling scam in the making.

That number seems small until someone close to you becomes part of it.

Peasant in Chief

Because umeingia uwoga hivyo sana do you take yearly vaccines of pneumonia and flu?

Hii vaccine ni za kufanya watu wakuwe impotent, you remember Bill Gates wanted mass vaccination?

Feels like so to those not affected,lakini si Kenya yetu mnaijua vizuri,nothing is imposible

It’s a new disease that is not fully understood. Hujui long term effects zake ni gani.

Peasant in Chief