Manzi wa @rexxsimba flashing buttocks in a children's playground

@rexxsimba return this hippo to Nakuru National Park tafadhali

[MEDIA=instagram]CSiQic7lckB[/MEDIA]

[ATTACH=full]380538[/ATTACH]
Then she gon cry in a week again that people are shamming her… Bitch even her own undies don sit right

Niggas nigging,enyewe black lives matter ALOT:oops:

siwezi mind
[SIZE=1]but bora ni gizatotoro na mtu asijue[/SIZE]

Appalling

:D:D:D Dr. Alfred Mutua ameenda kusaka Job huko as a moral police…but nini husumbia hawa watu weuse huko mayuu? Tabia zao si za kiafrika!!!

People like @Adeudeu were begotten from such women. How Tranny’s get pregnant is beyond Science.

hio guitar kubwa naweza pata na pesa ngapi

Fafanua mzito

Lizzo is very disgusting. Hizi ndo theatrics za wasee wa LGBTQI. Rub their shit on our shoulders then play victim when they get bullied. I swear this is the most retarded Maerican generation. Alafu utaskia washienzi fulani wakisema she’s brave

Grand violin huwezi afford ghasier

Negro tomfoolery

DID YOU MEAN

Ezekiel…

Rusha iyo ghasier kwa sewer
[ATTACH=full]380650[/ATTACH]

That’s a double bass. Weka 40k kwanza pale Amazon alafu ongezea import taxes, which will be very high juu hiyo kitu ni kubwa sana inatoshana na mlango

Hehehe meant ezekiel mutua. …hizi jina za wakamba zinafanana:D

:D:D:D exactly hapo ulimi iliteleza…

Watu kama hawa ndio wanaharibia the whole Black race jina. Hatujakataa asitingishe hiyo matako yake, but indecent exposure is disgusting. Atleast a person with some IQ knows that. Africans we should STRONGLY distinguish ourselves from such vermin.

Fuuack! That was ugly