mandas...

[ATTACH=full]197339[/ATTACH]

[ATTACH=full]197341[/ATTACH]

hii ni mandas baridi buana…ebu @introvert leta ile “shait” yako

I think hawa detectives are talkers the way we chambuad that thing kwa village. Ndio same angle hawa C.I.D wanasema.

Labda they browse Ktalk for advise. Ati “wee @pamba wanadai aje uko?”

Hauonagi @pamba anakuaga apa ako zile za “following”

Saitan.

“…Bullet hole covered with dough of wheat flour…”.It’s over for the HSC holder Maribe.

:D:D:DPAMBA = KINOTI

Gafana alika mimi Kwa wedding.

:D:D:D

That suicide theory is nonsense.
Which trained assassin doesn’t know that the easiest way to shoot yourself dead is through the head or the mouth or a direct shot on the heart unless this idiot doesn’t know where his heart is located.

Following to see vile ndevu ya huyo wannabe badass mamluki jowi zitamea n become bushy akiwa huko ndaneeee…

nitakualika ndugu mkiwa na akina gushui and other elders…mnazi lazima itakuwa kwa wingi.

The suicide narrative is :meffi::meffi: . So why did he decide to shoot himself?

gaset ni ya kufunga mandas

gaset ni ya kusoma ukikula mandas.

Jowie will be gone for a long time. IQ take iko chini tu sana. Special operations forces requires guys who can think on their feet.
Committing a crime and getting busted within 24hours is a big embarrassment

Happier days…
[ATTACH=full]197351[/ATTACH]

[MEDIA=giphy]uuEqhMDz1XZXG[/MEDIA]