Man dressing like a woman to steal from men caught!

Women steal from us and now fellow men dressing like women also impoverishing gullible men.

The 150/- battalion wangebeba hii shoga.
[ATTACH=full]475813[/ATTACH]

[MEDIA=twitter]1587424217582166016[/MEDIA]

[MEDIA=twitter]1587422869860110336[/MEDIA]

:D:D:D:D:D things @Weyn and @cortedivoire go thru to put 150/= on the table .yaani iwambo inafichwa kwa shimo ya mcoondur ikae ni Kama coomer :smiley:

All I can say is hehee:D:D

@LIEN lie sema?

[SIZE=6]“Eneke the bird says that since ladies have learned to shoot without missing, he has learned to fly without perching.”

Easily translated; Avoid lanyes.[/SIZE]

Unaingia kwa butthole ukiwa Konyagi unasikia kitu tight… Hii maneno ya kubeba malaya mkiwa chakari mtaacha.

Have to say that in all the forums in this asylum, sex and relationships sections carries the dumbest crap.

Bomoa pole pole.

[ATTACH=full]475817[/ATTACH]

Bomoa pole pole

.[ATTACH=full]475818[/ATTACH]

That transformation must be costing a lot if it is done every day

Gaay

Hio findio ya mwisho inaonyesha huyu hata hajatahiri.
Ni @Kihey Kiaganu

POS

[ATTACH=full]475825[/ATTACH]

Mbona unamtetea.
Ama pia wewe ni
Ama washa tu.

Umezoom mpaka ukajua iwambo haijatahiriwa ?

:D:D:D Kinuthia angebeba apeleke mancave bane

Lakini huyu jamaa ako na sura ya mwanamke bana! Mpaka anaweka feelings kwa sura kama dame

Inashangaza

Huyu ni @PHARMACY