Malaya

Naeza pata wapi Malaya wanakubali kudinywa Haga Huku tao?

Fanya kazi rahisi and just come out of the closest… Sema you are gay and need to be ferked in the ass.

@Atwoli iko mzoga hapa

hata huku wako,@uncle nyam come kiasi kuna customer

https://media.giphy.com/media/H1FoUP43xQi8U/giphy.gif

JINGA

:D:D:D:D:D

Meffi mfunguaji server

Fuck you

chukua hiyo

@GeorginaMakena matako yako hulia mbwata?

Anyway kuna client hapa… na usinirushe commission wewe mrs ‘reach husband’

kwani ms matina alikufanyia nini?

:D:D:D:D:D saidieni kijana muwache utiaji

I have never understood this morbid fascination that some of you have for things Anal …

For GODs sake , that office was created and meant for the elimination of solid body waste …not Sexual gratification…

Hii ni Don Bosco alumni

Humor me …

One day , take a swab from that region and put it under a lab microscope …

What you see will put you off Anal Sex for Life …!!

Sina la kusema. furrustop

[ATTACH=full]145172[/ATTACH]

Hata museme nini we will keep on fuackong women in the mkundu

lol

kwa nini hampeani kiti nowdays??