Luhya is not a tribe, it's an eating disorder

[ATTACH=full]160276[/ATTACH]

Even as Luhyas continue to eat, we should also continue consuming pussy like it’s nobody’s business.

@E’ngiti ati ulisema nn kuhusu huyu jamaa

:D:D:D:D:D:D

Mzee wa Njuthi Njeke wacha siasa nduni.

Wewe ni VE na bado haujui spelling ya Eng’iti. Senji type! :D:D

@Eng’iti in ule msee huwa na profile picture ugly kama kuma inanyesha na bado imenyoroshwa?

Are you an doctor?

Hizi experience mulitoa wapi?

Kuna malaya anaitwa @Purple na ndio mahali kila mtu hutoa experience

Meffi

That is uncalled for. Laughable but uncalled for.

[INDENT]Wewe kijana ya meru chunga usikanyage line yangu[/INDENT]

Luhya is not a tribe its a…

what do people have against the queen’s language today?

Says the dumbest talker in ktalk history…kuma ya ngamia

You dare attack my damsel. You’ve just signed your own death warrant, nincompoop.

online soldiers cant make me miss anything.Come on

So you have approved your own assassination?

Acha vitisho.Do your worst i dont care

ndio navy seal ameland

Load ar-15 yako unichapie hii ng’ombe destro risasi kwa matako ashike laini sawa sawa.