Leso Friday :Kamene's wedding proves that post walls will drag anything to the alter

Uzee uko wapi nikisema jamaa amevaa shati na collar haionekani? Tangu uzaliwe ushawahi ona bwana harusi anakaa kama hio kafukuswii?

:D:D:Dhe has a scarf inside the shirt that’s why collar haionekani…you can tell even how Kamene has dressed they were not going for a typical wedding look…hapo kwa watch you have a point but 99% of Kenyan men aren’t into watches and those who are, just grab a watch they first put their eyes own…so cut that man some slack

Hiyo nifashion we mzee… but he does display all the attributes of akafukuswii

:D:D:D:D:D:D jamaa ameoa malaya muzeeee takataka. jamaa mweynyewe anakaa wind inaweza enda na yeye anytime

but watu wa langata ni maumbwa wali elect Jalango akuwe aki attend weddings .

Post wall can make a

Akitoka hiyo dress matiti zinaanguka Hadi zinaingia mkunduni.

It’s called a cravat,my grand father used to pull them off with a matching pocket square.Alitesa sana enzi zake.Another person hapa vumbistan who wears them is Mutahi Ngunyi and Juma Odemba (Kayamba Africa)

Nikama umefollow jamaa anaitwa rivelino artist from twitter with the greenlines philospophy

Kuwekwa inaudhi sana lakini, mimi sijui vile some beta males exist in that state.

Mimi nilipata job juzi, finances zilinipiga chenga, but mumama from Atlanta decided I’m the one for her, atanishikia gari and na budget ya rent ya $1500.

Hesabu yangu ni kutoka hapo at first glance of mwangaza ya kuomoka, siwezi ishi na war veteran, ameniudhi but wacha nitulize mwaka moja halafu nitajitoa vizuri

Multiply by 2 :D:D

Wakivamiwa he is the one who is supposed to put his life in danger.

The green lines say she will stray

:D:D:D battle hardened you say

Itabidi nijue hio ni nini. Tulikatazwa kusimama hivo na koches many years ago. Tuliambiwa sisi (team) sio altar Boyz so tujifunze kusimama nikama we are ready to “fight” sio kunyenyekea

Just confirms that old saying that never take a woman’s words seriously, look at her actions.