LANYE SHENANIGANS

[ATTACH=full]297276[/ATTACH]

Corporal punishment is primitive. What is the back story?

The sound of the whip on her ass, :stuck_out_tongue: but in all seriousness hawa watu ni wakora watakuwekea dawa kisha wakuibie bila ya kujali kama umekufa kwa hivyo wacha achapwe.

Chinja Uwa

Hizo viboko zinaingia poa sana

Zimenikumbusha 3 of the best za Mr. Salim pale Jamhu high hizo enzi

Most likely she had stolen or it’s poshori related

Nikiwa spank time ya mdinyo hiyo sauti ndio hutoka

Hahahaha lazima the offence is capital, from the way men are sitting there and are not concerned about her cries. Lakini huyo jamaa si anaweka viboko proper

Hehe! Niliskia rumor it was imported the Soviet Union. Ilikua used to train circus elephants

Aty watu wengine hapa ni baba na bwana za watu Joke of a century.

I wanna be your husband

Hata magoti tu

Nice. Nimekuwa nikishangaa hako kafimbo no ka kazi gani

That is how it should be for all “crimes of nuisance.”

Maraga alisema kesi zimaliziwe polis steshon. :D:D

Ghassia yeye apigwe kabisa watu wa mchele hao

so she is being beaten because she was caught selling drugs to people then robbing them when they were high?

she looks like the woman harriet that was filmed fucking those 3 men raw… is that why she is being beaten?

Hizo viboko zimenipea hard on