Lanye na Ukedi

Huwa mukikamua Kunguru huwa hamuogopi ukimwi?? Ama munaamini CD sana! Vijana badilikeni. Tuma pesa kwa mama nyumbani

[ATTACH=full]279226[/ATTACH]

I strongly believe and trust in CD. If it was not working then my friend in eldoret Albu would be now in the land of the living dead.

Not every mother is a peasant, son

:D:D hii faith ni kubwa enyewe

Mjinga sana rudi facebook.

A condom when well used reduces the possibility of infection by 75%. Circumcision reduces the risk by 65%. Therefore, combining the two reduces the possibility by 140%.

Alafu ukimbie kwa shower baridi haraka after kuchapa kitu kama huyo ex prezzo wa SA Jacob Zuma… Ukimwi ni hekaya tu…

Yes. Hapo sasa!

Tell them chief

Science inakataa story ya kuoga immediately after kugonga pudesh. Wait at least 10 mins