Ladies, when a man moans while ejaculating inside you jua hio ni ball direct.

Na tusibishane… And then he holds it in until juice(njoti) imemwagwa bahari yake. Hio ni dumbo.

Alafu after kumwaga unajipata umekufa and lay down. The lady will later lie on your chest juu pia amefeel vile ile strong njoti imeingia. She knows u are the future baby daddy. Stay woke ama kwa ufupi kaeni radar.

teens all over.

OP umeshawahi sikia kitu kinaitwa menstrual cycle?

Cheza kiwewe na OP ndio kusema?

Umewahi moan?

NV wacha kusumbua sisi wazee na hii upuzi wakati tunafanya international deals na kuhustle hapa na pale ndio watoto wetu waweze kuingia Harvard wakimaliza GCSE!

:D:D:D:D:D:D:D Go easy on the young bloke bana.

ukikulana bila cd na dem hayuko on birth control kuna likelihood of ball. Common knowledge sisi hujua

And why and for what reason should any man moan?

Kijana amezoea kukula raw meat,wacha ashikwe na minyoo

Exactly

Whats wrong with that? Even screaming ain’t bad kama amekukamua vizuri

Gashwin deal with this new villager patia yeye sweep

Never ever reply to me faggot. Take your stinky ass to be drilled elsewhere.

During my peasant years I at one time lived in komarock. Working late to make my millions, a peasant next door who was comfortable in his peasantry and thus spent time doing what peasants do best, used to bring his gal andas I worked on my pentium 2 computer, I would hear a gal scream “mama, mama, mamaayo”, then afew seconds later a deep voice moaning or screaming (can’t define it) " Eeeeeeee…aaaaaaaaah!" The ugliest sound this side of hell. Please guys, don’t moan, just grunt.

I thought unafanya light duties ndio uoge mara ya sita leo???

:D:D:D:D

Real men dont Moan they put on this face [ATTACH=full]189878[/ATTACH]

How does a man moan??

kwani we ni ng’ombe una moooooo??