kweli siku hizi kijiji iko chini ya maji.

matusi kwa wazazi.
mtu anaishi kayole irish na anataka mapoko wa haja :D:D:D why didnt you people tell him to bring his own guiness,irish potato na malaya kutoka ulaya @Jack Hackett . hiyo upuzi yaka hatuutambui hapa.
if the content detoriarates more than this,i will just have to forget my handle and password,.
this is so terrible

kuna wanawake wamesham inbox huyo mlami. Siume ona sai ametulia. Don’t joke with kenyan women

Kijiji imechapa kwa sababu washenzi ndio wako na usemi.

We call them wannabes. They are people with low self esteem

upus

I think this village affords ppl the opportunity to be themselves or not and most of the time there will always be conflict.

1 Like

Have you tried using Facebook? I hear it is tamer.

We demand xxx

1 Like

Its coz @Meria Mata hayuko leo

1 Like

wewe enda pole pole