Kuzaliwa mtoto wa kike..

From an early age, a girl is shown that image is supreme
She has her hair pulled and multi-colored beads put on
She has to carry something, albeit a handkerchief
A clutch sometimes, yet there’s nothing to put in
The shoes start getting high heeled so soon
Never mind that her clothes keep on shrinking
When she hits prime
She has to have a certain figure
Pout her lips, sketch her brow and shade her eyelids
Her chest has to fill up her blouse
She has to fill up her skirt with hips and butt
She has to have this typa legs and not that typa legs
She has to do her hair this way, shave down there that way
She has to dress a certain way
Give birth and still maintain her girth
Age but not look aged
Sigh.
Kuzaliwa mtoto wa kike ndo shida kweli ya kwanza kwa binadam yeyote

Hujambo mkuu. Leo umeshindaaje?
Mi nipo hapa kongowea nalaa mchuzi wa Kamba. Mtamu aisee.

Hio ni Konyagi?

Prawn curry na tomato lakini eh bwana Weh! @Gio huyo ndie chef kabisa analijua vizuri

Ala! Hii thread niya technology wacha nitoke hapa Mimi si technologist
Bali entertainer.

Kula, kojoa ukalale, jukwaa ni la wazee sasa; na umalize homu waka kijana

:D:D:D

hapa sivyo!

Mimi thread zangu zote nazitupa kila mahali ndo admin wateseke kuzipeleka kunakofaa

:D:D:D:D,
Bingwa you are a cunt.

Bingwa amaneke hii ni section ya teknolojia.

https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/236x/ba/fa/ae/bafaae2ec2813951eba5bb5138b9c84c.jpg

Amaneke, edene, khumunie, khukhwara, khukhuda, heheeee, wee ni bukusu

:D:D:D:D:D:D:D

Bingwa enyewe wewe ni chizi