Kutomba Harusi Kulea Matanga

Magreb hajui atatorokea wapi. Kutomba ilikuwa tamu sana SAA hii ni machos ukiambiwa nunua mattress, nunua sanduku, wapi uniform. At this rate naona nikiingia kwa woods pia mimi niitwe dead beat. Big up to all parents slaving for ungrateful rascals. Day one at her new school.
[ATTACH=full]280720[/ATTACH]

Usijali I went through the same early this week…would have put a vid of the progeny but.
Halafu ukikumbuka it was soo many years ago,tears come your eyes!

muganda unasumbua

Hehehe @magreb team mafisi hapa ktalk are patiently waiting wafike campus tuanze kusalimiana hapa na kuuliza ‘nani amekula hiii’ etc:D:D:D …kweli kuwa mzazi is no joke

I am only consoling myself that after four years, JAB will take over. Isipokuwa hivyo itakuwa machosi tena.

lea mutoto mujamaa…i am sure Postinor2 during your days was 10 bob or even less, lakini ukajiona mjanja sio?. MGTOW mboys sisi tunangoja summer ianze pale La Re’union tushuke tucheze golf na hio pesa mnalipa school fees.

#Freedom

Utakufa kama mbwa bila kuwa na watoto?

watoto sio wako ni wa bibi…just like the state, u are just a tool to be used to raise them. Uliza akina @magreb wakuchapie vile kunaendaga - he can’t wait for the state ( through JAB ) to take over na jamaa aingie mitini.

Ngoja ufike 60 years ndio ujue kweli watoto ni wa mama yao

Chief are you sure hawa watoto tunalea watawahi tusaidia or they will be drug addicts and gays like the mgtow brethren?

:D:D:D:D:D:D:D

Kwanza i really pity those who have daughters…in this day and era ya kusalimiana, gengetone na instagram you’d better just hope and pray that they turn out right.

You were a kid once…stop behaving like you dropped from heaven like manna.

exactly the reason i know having kids is a bad idea

congrats @magreb …hii life you just play your part and hope the rest turns out well.

Congratulations, do your job bila kusumbua kijiji

Kîhiiiiiii humbwa koko ya manspaa chiet taktak ibilisi

So your life is an example of a bad idea?
Ya mama messed up by carrying you to term?

wewe unakaa kuzeeka kuanza kushika nunu twa tusichana tutoto twa nursery ju hautakua na fatherly aspects.Most wazees wameshika kwa kijiji wkiwalawiti watoto are bila kids of their own

lea na uwache alpha males wajibambe khasia

I must admit that marriage is an overrated shit but I have 2 baby mamas. Kama noma iwe noma

another pedo to the rescue?:D:D:D:D:D come back when you are responsible …ata kama ni paka ama kuku unafuga learn responsibilities alafu address me son