kunyoroshwa na wakenya

[MEDIA=facebook]10221696315140714[/MEDIA]

:D:D

I don’t trust this Nyoro guy. He just wants to get the donations from well-wishers alafu aingie mitini. If the mzungu was really stranded first thing would be to get in touch with his embassy and they would help. Also friends n family would have landed already to ship him out.

True. Uenda wazimu haujui rangi ya ngozi

Mwizi wewe :meffi::meffi: umbwa

Let me guess. He came to kenya as a tourist, akapiga kambi mombasa ambapo alikutana na kina wanjiku na njeri. Wakakamua yeye dry…na kurudi karura.akakosa hadi fare ya kurudi kwao…thats why he’s here…sio 1st time na sio last time. Kule Thailand wembe ni huo huo…chokosh farangs everywhere