Kunguru sugu Katoa ngoma

Halafu kuna siku mtu ataweka kama Bibi

[ATTACH=full]496118[/ATTACH]

https://www.youtube.com/watch?v=42mgZPI-KrQ

Hii ni sample ya @rexxsimba inakaa kunuka Kuma juu haezi panguza matako

Aren’t those beats stolen

Huyu ni kunguru sugu yaani hii game mtu awezi acha knew her huko 2017

If you knew here in 2017 then you’re a pedophile, she was a 19 year old in 2022 ama 2021. This one is a highschool dropout who lives in Dagoretti Corner. Shes very stupid, very loud, and despite all the photos that make her look nice and juicy while wearing clothes, you’ll be shocked at the drooping boobs, car tires, and stretch marks when she takes off her clothes.

DISCLAIMER: I was in a large group of people drinking at a decent joint when she was in the mix, and I ended up talking to her.

A false Juvenile assumption that is easily solved by Soap and Water … :D:D

Wewe nawe ukaamini maneno ya malaya ati 19 yr old in 2022…nyinyi ndio wale wajinga mnaambiwa kula raw mimi niko safe na unazama utalijua jiji

Have you ever met her in person? Did she drunkenly bore you with her sob-stories about getting suspended in highschool and the relationship with her mother for over 30 minutes? Did she show you her ID card? Ama you just like responding with theoretical things instead of relying on first-hand experience?

You claim you “knew her” in 2017 if that was true then you are a pedophile… but if you were lying then you want to clout chase with fake stories? I don’t know which one is worse.

Mimi na heshima zangu sina time yakuongea na malaya and getting information from her…sina time na my position doesn’t allow a bitch to tell me her shitty stories…but seems alipatana na lowlife mwenzake in her element akafungua roho coz it seems you are proud that you got lots of info on her shenzi sana…

hio pesa alitumia kutoa that whack song si angetafuta fitness trainer apunguze mafuta…not worth my hard earned money

:smiley: Speaking about most upcoming artists in general… shida yao hukuwa gani? Sasa hii ngoma unaweza sikia wapi jamani. Labda tu mtu atumie earphones. Hizi sii ngoma zinaweza peleka artist mbali. Lyrics zinasound ni kama anadescribe kazi yake pale SJ ama any other local waterhole penye wanakijiji huenda kukata kiu.

1 Like

leteni namba elders

Boy …
You need urgent help with that Feaces Fetish of Yours … :D:D

Me laughing out loud hearing a talker say she 19…wtf!!! Huyu anaelekea huko 33 bana ametombwa kila kona hii Nairobi …as early as 2011 she was in bs

Imagine …
Very likely some juvenile in here will soon be telling us that he is marrying her … !!! :D:D

wakitoa video ujue bei inapanda

Kush hii game ulianza mapema sana eeh?