kunguru haikosangi excuse

[MEDIA=facebook]173192539679303/posts/991045821227300[/MEDIA]

:D:D:D ameambiwa yake no toothpick livelive hadi amesahau words zake

hiralious hehehehe

dafuq :D:D vile rafiki ameisha uko nyuma makes it even more painful

:D:D:D
Maswali mengine sio ya kuuliza

Manze hii imenikumbusha mbali sana, my very first lover told me exactly that. She erased the trust & respect i had over females. Any lady that crosses my path , mimi humtusi kila kitu ,regardless of her status, at wife.

NB: Sina hekaya .so don ask :smiley:

The man is so angry , the words aint coming of his lips

:D:D:D:D:D… kunguru inafanyia kijana open heart surgery bila huruma. Yeah ,I cheated, ya dick is tiny and I confess my kunguru ways mbele ya boys wako so that they can laugh at your ass till kingdom come!!!

:D:D:D:D:D:D beshte yake ni mtiaji sana

:D:D:D:D i’m sure by the end of it all he still couldn’t punch the freakin’ glasses…

Ujinga tu!

JUST CHECK THAT NIGGA AT THE BACK…HE IS DYING…:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Scripted but huyo beste yake banaa

Yaani umeamua kuanika @Kimakia namna hii

Bila anaesthesia

:D:D:Dthat fucker at the back is literally dying!