Kunguru analeta mtama

Elders by 9 I will be 9 inches deep into someones daughter.
[ATTACH=full]376282[/ATTACH]

[ATTACH=full]376283[/ATTACH]

One, I would never use a cd provided by a hoe. Get your own.
Two, hio story ya ‘itch’ hmmm…anyway, as you were, sir

She wants raw

Self chat manenos.

Are you a virgin? clearly the excitement you have of possibly getting laid is just embarassing.

condom haijawai nipea itching

Msee kwani you have never chat with a lady before?..ama you believe the only option ya kuosha rungu ni huko river road

Mbona umeficha hiyo part ya ''nitume kwa hii namba? You don’t want us to know huyo ni malaya wa tagged?

how low men have sunk…

Chief guest nobody should believe your cooked up shitt

:D:D:D

@Chiefguest rarua vitu raruraru utupe Hekaya baadaye

Amesema kwa kuma omwami. Mwanaume kukua na reaction na lube ya ndox…ama wacha to

Unasetiwa hadi standards za kundule na unasimp tu.

:D:D:D:D:D…

eeh. hiyo hekaya ya kujiongelesha itupiliwe mbali:D

Why are you jumping all these hurdles
[ATTACH=full]376311[/ATTACH]
Lakini jameni …

let me even come down to yah levels
[ATTACH=full]376310[/ATTACH]
Whats the point of paying for pussy that u need rubber to bang
Like You pay for a room … unavaa cd(which btw I advice) but kama @uwesmake ndo champion wenu …It makes sense

ii ni ukweli for once…
lakini ni malaya ametombwa na cd brand zote…alafu unalipa inadvance na io namba ingine ya customers yenye haina fuliza:D
upusu

Unafaa kusema umenunua au import mtama, tuma fare jwa hiyo number, hiyo ingine iko na fuliza