Kuna vile huyu mathee hunimalizanga

Huogopi ile kitu?

Ako nayo? Nitavaa mpira ama nimeze ile dawa ktalk elders huwa wanameza kabla waende SJ

Kwa hivyo? Bloody retard

Yule alipatia huyu mama virusi alikosea sana…this lady is just like sunshine. Just makes you happy looking at her…

This is your dick speaking. Now engage your oblangata and type again.

:smiley: kwani ukedi imespread aje skuizi?

Yaani mnajua bedroom secrets za kila mtu? :oops:

Ata afadhali ungesema Awinja…shifo your taste iko down sana

I find the lady very attractive in a nonsexual way, yes…

How is that even possible? Are you geh?

Njaruoboy uko na shida…

You’ve very lousy taste, bro. :D:D

I had never noticed she’s a woman.:rolleyes:.