Kumbe Good Hope ilifungwa! I Now Believe I Fully Reformed Kama Sikujua Hii

Before I married, I used to visit izi joints just to see the kind of hoes, talk to them as I sip my drinks, na some times nawanunulia fobe as they give me stories wakingoja customers wao. I was shocked kupitia hapo juzi ati the place is now full of shops. It was even more amazing ati hata ile brothel ilikua opposite good hope pia haiko. Eneyewe since nipate family na pia nikue na ule girlfriend wangu wa UON hii mambo ya taon niliacha.

2 Likes

Sema ni Ruto amekutia Ndole kwa duka Yako na plastic shoes and fake electronics. Utatoa wapi 150 ya lanye yet you have to pay tax and still exchange or refund all items you’ve sold coz of high rates of return

6 Likes

LOL… Chinja ua

3 Likes

I’m loaded buana. Kama naweza ku support a young chick pale UON, wewe huezi fika hio level

3 Likes

You bailing a hawker out of city hall then she lies to you that she’s a uon student does not make you a sponsor. Utaishi kukopa hadi lini kasee

7 Likes

chapa

7 Likes

Kama ulikuwa unaenda Good Hope, it must have been because of momoz. Don’t panic. Wengi walienda Young Drifters hapo opposite Tahmeed. Now deal with your temptations bro :rofl:

3 Likes

Nini ilifanya hii place ikafungwa

kukopa ni wewe. nimekwambia if you cannot have a chick in campus hauna lako.

Mono pucci ni last stages of turning gaaaaay

1 Like

The original mzee owner died and the son mismanaged the place. I heard the story from lanyez na niliona @Silverback83 amepata same story somewhere.

2 Likes