KTALKER EXPOSED !!!!

A certain Ktalker moved to majuu after hooking up with his dude through his discrete lifestyle which was exposed by a certain magazine. The CSI exposed also his frequent bad habit through the gay websites in that country. source for the gay websites and the magazine are provided below.

http://www.realjock.com/Jirani

http://www.realjock.com/search?qparam=10

http://mkenyaujerumani.de/2015/10/25/lawyers-take-kenyan-seeks-asylum-as-a-homosexual-wants-to-formalise-his-heterosexual-union/

[ATTACH=full]26392[/ATTACH] [ATTACH=full]26395[/ATTACH] [ATTACH=full]26396[/ATTACH] [ATTACH=full]26397[/ATTACH] [ATTACH=full]26398[/ATTACH]

7 Likes

Homosexual @Jirani umemulikwa shetani wewe enda tomba @Atwoli

2 Likes

:D:D:D… Hii vita ni kama ya ile Wapelstina na Zionists…

no end in sight

7 Likes

wandahuhu

:D:D:D:D:D

1 Like

Lol

1 Like

He he he

1 Like

A Kenyan asylum seeker in Bavaria is regretting calling the police after a fight broke out in an asylum home.

Early Saturday morning, the police in Mainburg received a call, requesting they go to an asylum home in Kelheim where a fight had broken out. Allegedly, the 34 year old Kenyan man had been attacked by a 24-year old Somali man and insulted by two other people living the same home.

When the police arrived, everyone was tight lipped about what actually happened, apart from the Kenyan man who instead chose to become violent. When requested to calm down and go to his room, he took to trying to attack the police and even insulting one of the female police officers.

He was then arrested and charged with resisting arrest and insulting a law enforcer. The man was intoxicated at the time of his arrest.

doesn’t this sound familiar?

6 Likes

Chokosh wars season 8

https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTz9Y2V9xRga-f5iQYP31Oor6VD4xdKgGiiI4gWMuBW6CsgGNbh...hapa kitaumana.

2 Likes

Wewe una represent western region

1 Like

:eek: Blaze ( huyo Somali guy) ndio anamfinyanga kunyi ?

2 Likes

sometimes back alicomplain anaumwa na mkono…i guess ni vitaa

2 Likes

Kumbe kuanzia hapo ndio lap top iliharibika jamaa kaanza kutumia phone?

3 Likes

Hehehehehe sasa ona. Mista Jay ulikwamilia exposè…sasa wewe ndio unaexposiwa.

2 Likes

Alipeleka uchokosh German

1 Like

kuanikwa nayo.following.

2 Likes

Jay hanaga feelings, I have ridiculed him many times and he takes it all in stride. He will insult you back if he feels like it and that’s all.
Lakini kuna farmer wa marenge???

3 Likes

[SIZE=7]"[/SIZE] jana tulikuwa tunawasha kejani tukiwa mimi na maboyz wangu Sanchez na Blaze. Kidogo pombe ikashika tuka decide to venture outside. Tukapita mkahawa fulani ya waarabu ambaye wanaoshena live footie na kuna shisha. Kulikuwa waarabu wamekaa hapo nje…wakatuuliza kama tuna bhangi tuwauzie. Blaze ali catch feelings ako washow sisi si drug dealers…na ati hao ni racists juu wanafikiri kila nyeuthi ni peddi, Mwarabe fulani akarusha matusi ati Du Hürensohn<—hii ni kusema son of a bitch. Sanchez akasema “wie bitte, was hast du gesagt”<–hii nikusema ati nini, umesema nini tena. boy ikarudia hio hio matusi, out of nowhere Jay alirukia mwarabe two hot slaps na tukajipanga ready for battle…zile za kamuni na tukakunja mafist. waaaaah maboy walitushow ngojeni kidogo…waaa wakaingia ndani ya shop…waaaaaa walirudi kerende ya mtu kama kumi…manze mimi ndio wa kwanza kurukiwa…nilipigwa sweep …mimi chini…waka anza kuninyeshea. sanchez akajaribu back up lakini pia yeye alilemewa. Blaze alikimbia akapigia makarao. Makarao hii mtaa hureact fasta fasta. with in 1minute tunaanza kuskia ma siren. Waarabu wakatoka mbio.

Police walikamu na ambulance…mimi na Sanchez tukapigwa 1st Aid…i was bleeding kwa maskio…wakatupiga 1st aid alafu wakatuuliza kama tunataka twende hosi ama tuko sawa…tulisema tuko sawa…tukaenda baesa tuka kunywa…sai ndio naamuka. Blaze amenipigia simu anasema tujipange tu raid hao waarabe leo. Tunakamu na jeshi yetu ya wakenya…apana tambua takataka-[SIZE=7]"[/SIZE]

[SIZE=7]sometimes in november, 2015[/SIZE]

7 Likes

aki jay just drop this exposé pris … niggaz is outchea shittin’ on your front porch 'cause you held on to it!

1 Like