Kipindi cha lala salama

[ATTACH=full]339116[/ATTACH]

Sasa weka hekaya ama caption

hii specimen huwa perfect , nisaidiwe instagram yake priss

When content filters lack intelligence, this is the result. Kipindi is now being censored even though nothing about the word is offensive. This one is so silly that it filters even an entire handle like @Kivisi :D:D:D:D:D:D:D:D

Must be like the first generation of spam filters, which attackers so easily circumvented by using l33t.

@administrator do something here, this talker has a point

Si huyu anakunywa middro class

Sasa mtu haezi post jina kipindi,lazima uigeuze ikue kįpīńđï?:D:D:D hata kipindupindu ni ngori

The @administrator spends 90% of his time scratching his butthole with a dry moshakwe.He rarely notices the obvious anymore.Shame.

Mtoto ka umbika

Aisee…ndio maana majamaa wengine hujipata waeuza shamba

The guy is so petty

Mimi naona thise hips kidogo imepitia photoshop

I believe the specific Admin you’re talking about, is that Luhya Witchdoctor sijui Khumundu mlo-si, some typical fag name

Hips zimefanywa mbotoshop. Hizo nyonyo ziko on point though.

Huyu @administrator mpya hajui IT. Hata picha ali delete zote by accident.

I think he is learning on the job.

Naye assistant wake ni nurse. Lord help us.

Nurse na IT ni maji na mafuta

@Purple , admin akashikwa na covid ama kuhara wiki mzima would you be able to maintain the site on your own? :D:D:D

Naye @ChifuMbitika kazi yake ni kupeana tu likes. Badala aingie NIBS atoke na diploma ya IT akuwe anasaidia.

Wacha nitafute pesa nitafanya hiyo diploma soon

[ATTACH=full]339493[/ATTACH]

Hiyo pesa itawai tosha lini kama yote unakula na malaya?