Kijiji is dead.

From fvcking bots, clueless mods, uncircumcised boys like Digi vomiting all over, unnecessary censoring, unfair expulsion of bigwigs like Makonika, Etc this village is dead. Ghasia admin just delete my account for good!

Lakin si huwa mnachukulia hii kijiji serious sana

Umekula panyambuku jamaa

Big chief, you realize you can complain without mentioning my name. You actually post more than me then conveniently jump on the digi bashing bandwagon.

Niaje fala. Rusha kakitu nitoe lock bana

Kihiiiiiii

 No the village is not dead

hehehe, Ulipata POMBE jana

Your title sounds like those Nigerian movies…

The replacement of @a4architect, a certified genuine architect with that college dropout @Randy…imechangia kiasi.

Ghassia niaje

Mimi ata highschool sikuingia nilifika class seven nikasema fuck it… yet i am always on your mind dude this getting weird. i am sorry i aint about that life.

Pia mimi nko lockdown bana

Kwani watu wanaishi huku to complain everytime kijiji inakufa?..ikikufa what is your loss?..headache ni ya admin not me…everytime i log in kuona casual labourer @Randy and UK housewife bonobo @Mrs Shosho i immediately logout…these two accounts need to be banned permanently

Ona shoga ingine haiwezi kaa bila kunitag…kama venye niameambia io ngamia ingine quit tagging me.

ile Kitu wewe huwa nayo Sana ni siasa ya mjengo

[ATTACH=full]262701[/ATTACH][ATTACH=full]262702[/ATTACH]kijiji bado iko timam

Hehehe… hakuna venye kurutu kama wewe naweza kuwacha udanganye watu.

Coomernina wewe

HIV positive kufa polepole…ulianikwa hapa