Kenya Talk mini bar suggestion.

You know venye wasee husema 'kunywa moja baridi kwangu" Admins should actualize that. Create a system where talkers can top up their handles with real currency money alafu a reward system apo kwa comments. So if a comment or post imeku nice sana you just release a cold tusker to the talker. Of curse the recipient can then withdraw the money on their phone nombers anonymously. The whole mini bar thing is symbolic si mnaelewa. Me Kuna wasee mob ningepea a cold one but siezi na siezi blow my cover. @admin take notes nime realise you don’t value suggestions.

4 Likes

Shika moja kwa bill yangu











Shika Juicy Cola moja kwa bill yangu

1 Like

Btc wallet ivi

Upuss!

Wewe dont make your poverty worse kufurahisha watu

Wewe ni fukara

[ATTACH=full]145163[/ATTACH]

3 Likes

mod of the year apewe bluemoon kuota kwa bill yangu

3 Likes

Hii ni ureffi circle kweli

1 Like

Wewe ningrkununulia mbili

1 Like

fala ni fala tuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Btc hukuwa umeffi sana, you could send something like 500 alafu uone transaction fee ni half that

Wewe ni nguruwe tu tunakuelewa

Kijana u r poor

Funny how talkers call others poor yet they don’t know them…I just wish they would meet each other in real life

Changaa baki tu nayo. Kama si single malt whisky sigwes kunywa

1 Like

Wacha uone watu wataanza kuomba deni hapa

@Duke of Busia Ako hapa local umoja Jeska @Cruz liquor store
Pinkyhandle manenoz[ATTACH=full]145167[/ATTACH]

Silka walasha usheeg

Illusion manenos. Well prepped Chang’aa is better than most. #Facts only

Tafuta Magaya…maybe mneza saidiana

Hivi ndo live forn cams zilianza