katika harakati ya kujifanya mwokovu unangusha kitu kama hii

[ATTACH=full]239514[/ATTACH]

Shyeet @Liberty hizi ni gani sasa?

wtf

msee we ni homo kabisa…unapiga screenshot 1minute after the post…just to save his penis before he deletes

Hio ni noma, unajificha na unasahau fb

The kind of shyet that goes on behind closed doors is amazing and ya kuogofya…

Ni upuus hizi, anaonyesha mboo ya nini sasa?

:smiley:

He never did due deligence when marking photos to upload

I know a chic who uploaded porn on Whatsapp status

He is just thanking god for his erection .

He is talking of God’s blessings. Including dick…you never know what elephant his dick did drill before that post.

Unapenda sana mambo ya mahomo… Ukunda imekuchange sana hoemwami.