Kasarani

4 Likes

Hii kitu nimesongesha milage every week in March. I am reforming for real this time!

8 Likes

Kunguru ya Mirema.

kuna elder alisema yeye hutoka usaha kwa forehead juu ya bleaching

Maybe I’m growing old but 99% of trending videos za madame is just thirst-trapping hakuna kitu ingine. Yani most women have nothing to offer society outside sexual content. I am becoming desensitized pole pole and such videos no longer impress me.

19 Likes

1 Like

Hiyo sura sasa ikichapwa make up na photoshop inaitisha 10k per hour na bado kuna ngamia inalipia 10k

She recently joined onlyfans.

2 Likes

When you start looking at women in terms of what they offer, interest ina shuka, unaona tu ni sex. Hiyo tu!!!

Alafu as you age you realize all cats are grey in dark. Inabidi umejipenda saidi. Hii inakuja na miaka. Vijana wako in their 20s hawawezi kubaliana na my sentiment kabsa. Una realize unadai tu kumwaga and not to keep her. Wa kazi gani?

17 Likes

Jina??

That’s why they need men to get married mapema… ukifika 35, you see how bullshit marriage is.

5 Likes

Also at thirty five chances are very high someone has lived past half of his life. Mtu huanza kujua death is a reality. Tafakari.

2 Likes

I agree with you. Ukiona wale madem wenye walikuwa wanatesa back them, like Marya. Back then she could get any Man she wanted but of you pooki at her current State, no Man in his right sence will want to wife her. Only men and boys that want to bang her and brag about it to his fellow mates. But marriage is no. Women need to take advantage of their youthful days and find themselves a good Man to settle down with but if they mess up, it would be hard for them whe. They are in their 30s

6 Likes

Ndio maana siku hizi napata “hi Kodiaga” from my primary school classmates

12 Likes

Hehe, wanatafuta mtu wajishikilie.

2 Likes

usindanganywe na filters. Huyu ukimuona live huezi mwangalia mara ya pili juu ya bleaching… Once viisted her danguro TRM Drive ikabidi nilirudi kwa mlango… I couldn’t imagine ile PNC ingenipata kama ningelipa

6 Likes

Kumbe uko na uwongo ivi.

Hakuna lanye unaweza ingia nyumba yake bila kulipa. Esp this one.

Wa icipe na switch hudinywa hadi bins zinajaa. Hawana tamaa kila mtu anacost share rent. So u can enter say umeboeka and leave…

But a solo lanye. Milking 5 niggas a day analipa bills zote solo. Elder hapa pesa ulitoa.

3 Likes

Wapi…Lanye atakusoma ufala akiona unakaa fala.Umalaya wanafanya kwa residential flat. Wee hujui design ya kuhepa hawa malaya. Don’t enter straight to the house. Just knock at the door and observe before entering… Huyu currently anauza Mirema Drive, opposite Red Plate. Very ugly without filters.

2 Likes

Hiyo gatw ya pavilion u cant enter or leave without some1 opening… usitupime… kila mtu amesample.

Ati hukulipa. Mpesa records zake be like… 15000 received from mashavu

1 Like