Kasarani is empty

What’s happening…

Kumira kumira :smiley:

Spin bro… Spin it.
I saw someone requesting u to spin… Go right ahead!

Leta picha ya kiwanja kimejaa. Ngombe

This is a county affair , in any case Kenyans need a break from siasa !

Tumerudi kasini kujenga taifa

A kikuyu affair. SHAME ON MACHO NYANYA. I WILL SAY IT AGAIN, This country is deep in the toilet

People are back to work. Even us here at State House garden tuko wachache comparatively.

Nyinyi watu wa dept ya presidency mnafaa kuwa uko saaii. Meffi nyinyi

Waelewa maana ya ‘spin’ kama ilivyotumika?

tuko kazini,hio sio jubilee affair

Am currently attending my county’s celebration,… hiyo ya kasa ni ya watu wa Nairobi, so in essence not a national celebration.

Sasa hata wewe unataka kusema hio kazi yako yakuza dawa ya mende ni kazi?..tsk

na hio kazi si ndio imekulea?

It was me. He had to come up with a new thread

babayao amesema kasarani ndio kubwa…

Is karani half empty or half fool?

Unaongea mbaya na mimi ndio nime kua niki chip in on your family groceries through your nymphomaniac mother…have some respect son

Replace attending…with hawking sweets

it should be empty. kwani pesa ya kununua followers haikua?