Kaba Kabogo

Why?

Very new and of good standard

Dr. James Nyoro has absolutely no relation to Nyoro Construction Company.

Why what??

Kabogo na team ni propaganda tu. This time ni construction, last time was devil worship. But unlike a certain people kiambu people cannot be lied to twice. This time kabogo atajua primaries were kionjo.

:D:D:D Halafu mbona hii story ni nusu.

Better them than the pharmacist, hatutaki madawa.

Vote for Waititu?

Nikikuambia what Kiambu ambulances are used for . Acha tu

Hata WSR ni mwisi wa mashamba na amechindwo kuzimaliza. Kura kwa @BARBER YAO

Kuja inbox uniambie kama unaogopa

Mafeelings na Kabogo

Kuna hi kiambu Facebook used to be a nice site, lakini Saa hii kabogo amenunua all admins. They might as well call it kabogos campaign site now. But on 8th he will know Kiambu voters are not online

You expect me to trust you? No way. Talk to the boda boda guys around kiambu villages. Those guys know everything that goes on. But if you really care about Kiambu’s future and children, you will give that guy the boot regardless of who you are replacing him with

Propaganda hii

Unakuja kuvote ama Abdul amekunyima ruhusa?

Imekuwa ngumu kunukisha kitunguu ya kula nyeni, kila mtu anadai ngoja elections ziishe

Talk to them delus. Don’t assume them. They are aware of the goings

Kaba Kabogo cz of development

Wewe uliandamana kwa kameme FM
Kabogo awesmake ! Can’t fight kiambu women