Jowie's destiny ni kesho.. Minimum 40 years

First day in kamiti
image

1 Like

Poor boy child. Atatoka jela akiwa babu. Hope he had sired a kid.

you must be a real maggot.

the ferker is 43 yrs old and you calling him a boy

he is in his early 30s

Jowie is going to be made an example.

meffi shughulika na kuuza kundu chafu SJ,
si details ziko kwa court documents na bado unapayuka hapa kama lanye hajalipwa njoti

Lol, are you silently battling depression?( From your tone)…Haha…Acha kukasirikia internet strangers

tokomea mbali msenge wewe, meffi ulidhania ni nyama soft nini