John demethew exposed.

Ghaseer, takataka. Let the guy rest in peace. Don’t spread malicious stuff.

Asanteni.

Ruto 2022.
Wanamuziki walipwe.
Census tufanye.

[ATTACH=full]255975[/ATTACH]

huMBWA hii!! Habari nusu nusu jiwekee! Taka taka ya Municipal!

Thank God for anonymity.
I’d have killed this fool immediately he was born.

Upus

Cheza chini before upate RKO

Fakkin.

And cremated his remains … just to make sure no mistakes were made during the murder!

Incinerate the fucker, mix his ashes with @Meria Mata 's tea leaves.
Very useless.

Never quote me again.
Last warning
Jaribu nifanye vile nilifanya maai mahiu juzi

Kukunia kwa escarpment?
Jinga.

@digi kujia pussy utulie uwache umeffi.
[SIZE=1]Beba 3k[/SIZE]

Tucker, tucker meffi ya kuku wewe.

:D:D:D:D:D:D this thread has made my evening

You will be excomunicated

Padre unaweza ombea Mimi mwenye dhambi?

usianze

My son, kuna offer ya @Shiroe hapo juu.
Act promptly ndio nijue uko Mwanaume kamili

@Meria Mata unapoteza kiyana

Nitakuombea leo katika sala ya jioni