Jocham Hospital Vulnerability

Guys.!! I am at jocham hospital mombasa. I asked 4 there internet password. Nikaingia Explorer. I tried to scan 4 devices connected to the same network. Wah"! I saw more than 15 computers connected. I connected to one. hehe!! hawa watu hawako serious I was able to view details za all customers including id and phone numbers. niliona m-pesa transaction za whole year 2015 na za 2016. yaani I was able to view all the in4mation. ambazo nikitumia vibaya tu watapata lo§s kubwa. I dint know what to do. nikamshow madhangu akaongea na incharge mmoja. Imagine guys hata 50 bob hawakunipee. Dah.

1 Like

wewe ni mjinga

“nikamshow madhangu”

14 Likes

:D:D:D:D:D:D:eek::smiley: si meria una ufala!

1 Like

You still live with your ‘madha’. Isorait. I hope this is not another 'cooking lies with @Ras-Moat ’ if I were to paraphrase @rollout the birionea.
Wapi mbica lakini?

1 Like

Niko kwa hio ka jam saa hii. Na Malaya wa Acapulco. Anasugua to deek nami Na overlap hii Ferrari Fielder kabla nimwage. Usiniseme kwa madhako

5 Likes

yah I am student so naishi na madhangu

1 Like

anapelekwa hosi na madhake

2 Likes

Meria ameingilia wapi hapa.

2 Likes

http://memesvault.com/wp-content/uploads/Dog-Meme-Disappointed-18.jpg

1 Like

Buda hata kama unaishi na madhe hafai kukupeleka hosi unless huwezi tembea. I bet anakununulia hadi boxers na kukupa doo za kunyoa

3 Likes

Call me evil but I always save some data before kuambiana.

I could not walk my legs zilikuwa zinauma.

nlisave. in4mation bado niko nazo

So she carried you? :o

2 Likes

“Boie” or “kababa” the choice is yours!

1 Like

http://l7.alamy.com/zooms/6629ba6c2bba43db82f0263efb2498ed/baby-carried-on-back-by-his-mother-lom-togo-eedc9f.jpg

3 Likes