Jirani likes this

Si mulisema manual ata rafiki haezi kukuomba.cc gachui.

2 Likes

Sikuelewi. Hata hivyo it shouldn’t be shocking for a woman to drive a manual car. I did my practise at home with a canter and then made to drive an old Mercedes at Landmawe Rocky Driving School so Hugo madam labda hiyo landrover kudrive iso kazi

karikii??? mani!?

SwiftKey keyboard ya Android ni saitan

2 Likes

hii imeshaingia congo

:D:D:D. aki ya nani

as in uko sure hauezi choma clutch ya ii peugeot 504 yangu tukienda out na wewe

any auto-correction is the worst thing that ever happened to humanity

1 Like

Siwezi ie enda our na wewe na pia kuchoma clutch

For a vehicle worth 2.6 M, this foolish woman dare not go back home or appear anywhere where newspapers and web access are readily available.